MENU:

http://zioladar.com.pl/miody-manuka-mgo

Bywa, iż medycyna konwencjonalna nie radzi sobie z naszymi dolegliwościami. Wciąż nawracające przypadłości, zmuszają do brania kolejnych lekarstw, antybiotyków, które bardzo wyczerpują nasz organizm. Czy istnieją inne sposoby radzenia sobie w takich przypadkach. Być może to odpowiedni moment, aby sięgnąć do medycyna naturalnej, która przy odpowiedniej wiedzy nie zaszkodzi, a może tylko pomóc.

Sklep internetowy ZiołaDar wspiera zdrowy tryb życia w zgodzie z naturą. Zwolennicy naturalnych metod leczenia postanowili otworzyć sklep, w którym sprzedają zioła, zdrową żywność i naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów. W ofercie sklepu znajdziesz również coraz bardziej znane miody manuka. Cóż niezwykłego w nich jest i czym się różnią od tradycyjnych miodów? Przede wszystkim zawartością methylglyoxalu, a więc aktywnego antybakteryjnego składnika.

W internetowym sklepie ZiołaDar w sprzedaży jest miód MGO 100+ i MGO 400+. W zależności od wysokości wskaźnika, miód wykazuje inne właściwości. Miód MGO 100+ utrzymuje odporność organizmu oraz dobry stan zdrowia. W przypadku MGO 400+ miód wykazuje się już silniejszymi działaniami, łagodzącymi wrzody żołądka i zespół jelita nadwrażliwego.


ZiołaDar
Wrzosowa 58
41-260 Sławków